top of page
Edasijõudnute koolitus: About
pexels-anna-shvets-5642024_edited.jpg
TABLEAU MEISTRIKLASS KOOLITUS
 

Tableau visuaalse analüütika meistriklassi koolitus on mõeldud andmeanalüütikutele, kes kasutavad Tableau-d oma töös igapäevaselt ja tahavad muuta need ka visuaalselt atraktiivseks. Koolitusel õpime visuaalse analüütika häid praktikaid ning kuidas neid rakendada visuaalsete ja interaktiivsete Tableau aruannete loomisel.

Koolituse teemad:

  • Visuaalse analüütika põhitõed. Hea admevisualisatsiooni omadused ja ülesehitus.

  • Mis on visuaalsed atribuudid ja miks ning kuidas neid kasutada.

  • Erinevad graafikute ja visualiseerimise tüübid ning mis puhul neid kasutada.

  • Kuidas muuta tabelipõhised andmed visuaalseks ning aidata leida kasutajal sealt olulisimat.

  • Visuaalse aruande kujundamine, sh töölaua struktuur, värvide kasutamine, komponendid, jne.

  • Kuidas muuta andmevisualisatsioon interaktiivseks ning saavutada seeläbi suurem funktsionaalsus ja virtuaalne mitmekihilisus.

  • Organisatsiooni visuaalse analüütika käsiraamatu väljatöötamise juhised.

Koolituse tüüp: Virtuaalne või klassiruumis.

Järgmise koolituse aeg: 7-8 september 2023.

Tableau meistriklassi koolitus maksab ühe osaleja kohta 650 EUR+km.

Koolitaja: Ann Kundla / Tableau ekspert ja konsultant

Ann Kundla.jpg

Eeldused:

Koolitus on praktiline ja kõik teevad lahendusi oma arvutis kaasa. Arvutis peab olema Tableau Desktop.

Soovituslik on vähemalt 1-aastane kogemus Tableauga töötamisel. 

Koolitajast:

 

Ann on Eestis üks pikaaegsemaid Tableau kasutajaid – kogemust on praeguseks kogunenud juba 8 aastat. Nende aastate vältel on Ann aidanud juurutada Tableau tarkvara nii Magnumi kontsernis, Telias kui ka MeetFrank start-upis. Teinud juhtimistöölaudu nii juhtkonnale, valdkonnajuhtidele kui ka eesliinitöötajatele, välja töötanud visualiseerimise standardeid ja KPI-sid. Töötamine niivõrd erinevate tegevusvaldkondadega ettevõtetega on andnud laiapõhjalised teadmised andmeanalüüsi erinevatest nüanssidest ning võimaldanud saada hinnatud Tableau spetsialistiks. Ann on olnud ka Eesti Tableau User Group-i üks eestvedajaid. Just andmete visualiseerimise pool on see, mis Annil silmad eriliselt särama lööb, ja nüüd on aeg oma kogemuste pagasit laiemalt jagada.

Osalejad räägivad:

 

"Sai palju uusi huvitavaid nippe, millest osa ka jooksvalt ise läbi katsetasime. Kindlasti jagan koolitusel õpitut kolleegidega ja on lootus, et aruanded saavad atraktiivsemaks ja kiiremini mõistetavaks. Koolitus oli ka piisava raskusastmega minu jaoks."

"Meeldis selline loogiline lähenemine, sain parema üldvaate juba teada olevatest teemadest ja loomulikult ka uusi olulisi nippe  ja ka teoreetilisi teemasid, millele mõelda"

"Sain juurde palju uusi lahendusi. Tore oli ka praktika pool, et sai kohe läbi proovida. Samuti sain kinnitust, et minu senine Tableau teekond on põhinenud sarnastel põhimõtetel."

"Võimalus paralleelselt koolitaja jagatud soovitustega võrrelda enda Tableau loomingut ja leida plusse-miinuseid Teadmine, et võtan mitmed koolitaja välja pakutud nipid enda visuaalides praktiliselt kasutusse."

Edasijõudnute koolitus: Text
Edasijõudn koolitus: Eeldused
bottom of page