TABLEAU KOOLITUSED

Tableau on väga intuitiivne töövahend ning internetis on ka saadaval palju õppematerjali iseseisvaks õppimiseks ja kiireks kasutuselevõtuks. Samas tagab fokuseeritud koolitus kogenud instruktori poolt kiirema Tableau kirjaoskuse ja parimate praktikate omandamise. See omakorda pakub ka investeeringule kiirema ja kõrgema tasuvuse.

Meie poolt pakutavad koolitused võivad olla nii klassiruumi vormis kui ka individuaalsed koolitus-konsultatsiooni vormis.
Klassiruumi koolitusi korraldame nii avatud koolitustena kui ka ühele kindlale tellija organisatsioonile suunatult.

 

Meie koolitajad omavad pikaajalist koolitamise kogemust ning kasutavad oma töös igapäevaselt Tableau’d erinevate ärianalüüside tegemiseks. Seega oskavad koolitusel siduda teoreetilise osa reaalse elu näidetega.

 

Koolitus on mõeldud Sulle, kui Sa kasutad oma töös andmeid ning soovid neid efektiivselt ja visuaalselt analüüsida ning esitada. Koolitusel osaleja pole varem Tableau-ga töötanud või on seda teinud vähesel määral ning soovib oma oskusi täiendada.

Koolitusel omandad Tableau Desktopi kõige olulisemad töövõtted ja omad ülevaadet võimalustest. Õpid andmetest erinevat tüüpi vaateid looma ning interaktiivseid visualisatsioone kokku panema, mida saad koheselt kasutada oma igapäevatöös.

Koolituse maht: kokku 1 päev

Koolitus on mõeldud Sulle, kui Sa juba omad töökogemust Tableau-ga ja soovid oma teadmisi ning oskusi järgmisele tasemele viia. Koolitusel omandad Sa keerukamate ärianalüüside teostamise oskused.

Praktilised harjutused on suunatud keerulisemate visuaalide, parameetrite ning mitmekülgsete arvutuslike väljade loomisele. Jagame lisaks häid praktikaid tagamaks lahenduse parim loetavus ja jõudlus.

Koolituse maht: kokku 1 päev.

EI LEIDNUD VAJALIKKU KOOLITUST?

Teeme ka koolitusi, mis on kujundatud just kliendi organisatsiooni vajadustest lähtuvalt. Kirjuta meile oma soovist täpsemalt ja pakume sobiva lahenduse.