top of page

TABLEAU KOOLITUSED

Tableau on väga intuitiivne töövahend ning internetis on ka saadaval palju õppematerjali iseseisvaks õppimiseks ja kiireks kasutuselevõtuks. Samas tagab fokuseeritud koolitus kogenud instruktori poolt kiirema Tableau kirjaoskuse ja parimate praktikate omandamise. See omakorda pakub ka investeeringule kiirema ja kõrgema tasuvuse.

Meie poolt pakutavad koolitused võivad olla nii klassiruumi vormis kui ka individuaalsed koolitus-konsultatsiooni vormis.
Klassiruumi koolitusi korraldame nii avatud koolitustena kui ka ühele kindlale tellija organisatsioonile suunatult.

 

Meie koolitajad omavad pikaajalist koolitamise kogemust ning kasutavad oma töös igapäevaselt Tableau’d erinevate ärianalüüside tegemiseks. Seega oskavad koolitusel siduda teoreetilise osa reaalse elu näidetega.

Tableau-koolitused: Text

Koolitus on mõeldud Sulle, kui Sa kasutad oma töös andmeid ning soovid neid efektiivselt ja visuaalselt analüüsida ning esitada. Koolitusel osaleja pole varem Tableau-ga töötanud või on seda teinud vähesel määral.

Koolitusel omandad Tableau Desktopi kõige olulisemad töövõtted. Õpid andmetest erinevat tüüpi vaateid looma ning interaktiivseid visualisatsioone kokku panema, mida saad koheselt kasutada oma igapäevatöös.

Koolituse maht: kokku 1 päev

Koolitus on mõeldud Sulle, kui Sa juba omad töökogemust Tableau-ga ja soovid oma teadmisi ning oskusi järgmisele tasemele viia. Koolitusel omandad Sa keerukamate ärianalüüside teostamise oskused.

Praktilised harjutused on suunatud keerulisemate visuaalide, parameetrite ning mitmekülgsete arvutuslike väljade loomisele. Jagame lisaks häid praktikaid tagamaks lahenduse parim loetavus ja jõudlus.

Koolituse maht: kokku 1 päev.

Tableau visuaalse analüütika meistriklassi koolitus on mõeldud andmeanalüütikutele, kes kasutavad Tableau-d oma töös igapäevaselt ja tahavad muuta need ka visuaalselt atraktiivseks. Koolitusel õpime visuaalse analüütika häid praktikaid ning kuidas neid rakendada muljetavaldavate Tableau aruannete loomisel.

Koolituse viib läbi üks Eesti kogenenumaid Tableau konsultante, kes jagab oma andmete analüüsimise ja visualiseerimise kogemusi.

 

Koolitusel saad kindlasti uut inspiratsiooni ja ideid, kuidas luua tipptasemel interaktiivseid ja visuaalseid aruandeid, millega viia nii enda ja oma organisatsiooni analüütika uuele tasemele.   

Koolituse maht: kokku 1 päev.

Koolitus on vajalik Sulle, kui soovid andmete ettevalmistamisel kasutada teisendusi ja kui Sul on vaja puhastada ja ühendada andmeid ühest või mitmest allikast, nt serverist, andmefailidest (Excel, CSV jne).

Andmete ettevalmistamine võtab reeglina suurema osa ajast admete analüüsimisel. Koolitusel õpid, kuidas seda optimeerida ja automatiseerida.

Koolituse käigus tutvud Tableau Prep Builderi funktsionaalsustega, mis aitavad saada ülevaadet andmetest, neid teisendada ja puhastada.

Õpid, kuidas ehitada üles visuaalset andmeteisenduste ahelat, kuidas teha selles muudatusi ning kuidas ahelat käivitada.

Koolituse maht: 5 tundi.

EI LEIDNUD VAJALIKKU KOOLITUST?

Teeme ka koolitusi, mis on kujundatud just kliendi organisatsiooni vajadustest lähtuvalt. Kirjuta meile oma soovist täpsemalt ja pakume sobiva lahenduse.

Tableau-koolitused: Services
Tableau-koolitused: Text
bottom of page